با ادامه حملات صهیونیست‌ها به غزه
 

خبرگزاری فارس: شمار شهدای فلسطینی در غزه با ادامه حملات ارتش رژیم صهیونیستی و تخلیه تعداد دیگری از پیكرهای شهدا از زیر آوارها به بیش از 800 نفر رسید.-------------------------------

به گزارش فارس، شبكه تلویزیونی "العالم" لحظاتی پیش اعلام كرد كه شمار شهدای فلسطینی به بیش از 800 نفر رسیده‌ است و كار تخلیه پیكرهای شهیدا از زیر آوارها همچنان ادامه دارد.
وی افزود: در حملات امروز به نوار غزه تاكنون هفت فلسطینی شهید و شماری زخمی شده‌اند.
این در حالی است كه تعداد زخمی‌ها نیز از زمان آغاز حملات صهیونیست‌ها به غزه در 13 روز پیش تاكنون به بیش از سه هزار و 155 نفر رسیده ‌است.
شبكه تلویزیونی "الجزیره" نیز لحظاتی پیش اعلام كرد كه جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی مركز منطقه "الصحابه" در شهر غزه را بمباران كردند و نیروهای این رژیم همچنان از ورود خودروهای آمبولانس به محل‌های بمباران شده برای انتقال زخمی‌ها جلوگیری و به تیم‌های امدادی تیراندازی می‌كنند.
برپایه این گزارش، مقاومت فلسطین نیز همچنان تاكید می‌كند كه از مناطق مسكونی و ملت فلسطین دفاع می‌كند و به شلیك موشك‌ها و مقابله با ارتش رژیم صهیونیستی ادامه می‌دهد.
الجزیره نیز لحظاتی پیش اعلام كرد كه دو موشك مبارزان فلسطینی به شهر صهیونیست نشین "عسقلان" در درون فلسطین اشغالی اصابت كرد.