رئیس دفتر سیاسی حماس به رژیم صهیونیستی درباره حمله زمینی به غزه هشدار داد .

به گزارش شبکه خبر ، خالد مشعل در مصاحبه با شبكه الجزیره ، با هشدار به سران رژیم صهیونیستی تاكید كرد : موضع ما روشن است و هرگز در برابر شروط دشمن كه خواهان تسلیم ما و ملت ماست تسلیم نخواهیم شد . 

مشعل با تاكید بر پیروزی حماس در جنگ با رژیم صهیونیستی افزود : با وجود امكانات محدود و عادی اراده و ایمان ما عادی نیست و آماده به چالش كشیدن دشمن هستیم . رئیس دفتر سیاسی حماس افزود : ما این درگیری و نبرد را انتخاب نكردیم و به ما تحمیل شد و با آنچه بر ما تحمیل شود مقابله خواهیم كرد . 

خالد مشعل همچنین با تاكید بر آمادگی حماس برای نبرد با رژیم صهیونیستی تصریح كرد : ما دشمن را تنها با حرف تهدیدنمی كنیم بلكه از سرزمین و ملت خود دفاع و تجاوزگری را با تمام توان و امكانات خود دفع می كنیم زیرا فرق میان ما و شما این است كه خدا یاور ماست . 

رئیس دفتر سیاسی حماس همچنان بر خواست حماس برای توقف فوری تجاوزگری و محاصره غزه و بازگشایی تمام گذرگاه ها تاكید كرد و از دولت ها و ملت ها نیز ارسال كمك های فوری مالی و دارویی و تیم های پزشكی برای مردم غزه را خواستار شد . وی از دولت مصر نیز برای اجازه ورود این كمك ها از طریق خاك این كشور درخواست كمك كرد . 

مشعل با ابراز خرسندی از بازگشایی گذرگاه رفح برای ورود كمك ها افزود : گسترش این تلاش ها و سرعت بخشیدن به آنها را خواستار هستیم . مشعل همچنین خطاب به امت اسلام و آزادگان جهان نیز گفت : با وجود خسارت های دردناك و شهدای فراوان در غزه به خواست خدا پیروز خواهیم شد و با آنچه در توان داریم مبارزه خواهیم كرد . 

مشعل خاطر نشان كرد : حماس به وظیفه خود ادامه می دهد و در صورت ورود صهیونیست ها به غزه ،
خانه به خانه و در خیابان ها با آنها خواهد جنگید .
وی خطاب به مردم كرانه باختری نیز گفت : شما در كرانه باختری انتفاضه سوم را آغاز كردید و ما خواهان تحكیم آن هستیم و این پیروزی ملت است . رئیس دفتر سیاسی حماس همچنین بر وحدت همه گروه های فلسطینی به ویژه حماس و فتح در برابر دشمن صهیونیستی تاكید كرد و از ملت ها و آزادگان جهان نیز خواست فعالیت ها و فشار های خود را تا پایان محاصره و توقف تجاوزگری در غزه ادامه دهند . 

خالد مشعل با قدردانی از برگزاری نشست پارلمانی عربی و تظاهرات مردمی عرب افزود : در انتظار نشست رسمی عربی هستیم .
رئیس دفتر سیاسی حماس تاكید كرد: زمان آن فرا رسیده است كه بدانیم دشمن همه ما و مسیر ما یكی است و پیروزی را جز از طریق مبارزه به دست نخواهیم آورد . 

خالد مشعل در پایان اقدام دوگانه باراك اوباما ، رئیس جمهور منتخب آمریكا را برای دخالت در مسئله بمبئی و سكوت درباره جنایت دشمن صهیونیستی در غزه زیر سوال برد .