رامین در جمع متحصنین در فرودگاه مهرآباد:
با توافق مسلمین بر اشتراكات رژیم صهیونیستی نابود می‌شود

خبرگزاری فارس: محمدعلی رامین با تاكید بر اینكه باید مسلمانان حول یك محور مشترك گردهم آیند و علیه مفاسد بشورند، افزود: چرا كه دشمن نابودشدنی است منتهی باید توجه كرد كه شرط این توفیق همیاری و توافق بر اشتراكات است.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، محمدعلی رامین استاد دانشگاه در جمع متحصنین در فرودگاه مهرآباد كه چهارمین روز تحصن خود را می‌گذرانند با بیان اینكه خط ما خط رسول‌الله(ص)، انبیای گرام و امام‌زمان (عج) است به ریشه‌های پیدایش رژیم غاصب اسرائیل اشاره و اضافه كرد: رژیم صهیونیستی محصول طبیعی اختلافات امت اسلامی است لذا باید توجه كرد كه یك دشمن مشترك وجود دارد و آن هم اسرائیل است بنابراین باید اختلافات را كنار بگذاریم و با جستجوی نقاط اتحاد بین مسلمین، حول یك محور مشترك گردهم آییم و علیه مفاسد بشوریم چرا كه دشمن نابود شدنی است منتهی باید توجه كرد كه شرط این توفیق همیاری و توافق بر اشتراكات است.
این استاد دانشگاه خطاب به طلاب حاضر در تحصن با اشاره به نقش علما و حوزه‌های علمیه در این راستا اظهار داشت: با واگذاری امور به دیگران جریان پیش نمی‌رود بلكه باید بسیج حوزه‌های علمیه و علما تشكیل و بیش از پیش متمركز شود.
رامین در پایان خطاب به مسئولین دولتی تاكید كرد كه باید با همتایان خود در دیگر كشورها مرتبط شوند و آنها را به واكنش علیه جنایات رژیم غاصب اسرائیل بشورانند.