زعیتر در جمع متحصنین در فرودگاه مهرآباد:
حماس منتظر نبرد زمینی با رژیم صهیونیستی است

خبرگزاری فارس: معاون فرهنگی حزب‌الله لبنان در ایران گفت: همان طور كه سیدحسن نصرالله در جنگ 33 روزه فرمود كه ما منتظر جنگ زمینی هستیم، حماس هم منتظر نبرد بر روی زمین است.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، علی زعیتر معاون فرهنگی حزب‌الله لبنان در ایران در جمع متحصنین در فرودگاه مهرآباد كه چهارمین روز تحصن خود را می‌گذرانند با بیان اینكه آنچه ما در ارتباط با مقاومت و جهاد یاد گرفته‌ایم از امام(ره) و مردم غیور ایران بوده‌است، گفت: اگر شعله‌ای از جهاد و دفاع در دنیا به خصوص در كشورهای اسلامی و لبنان وجود دارد به بركت مجاهدت امام(ره) و ملت شریف ایران است.
زعیتر با بیان اینكه تجربه كنونی حماس همان تجربه جنگ 33 روزه لبنان است، افزود: ما امید داریم پیروزی حماس را ببینیم بلكه باید بگویم كه دیدیم و اخبار رسیده نشان می‌دهد كه اسرائیل شكست خورده و حماس همچنان زنده و پابرجاست، البته مسائل انسانی بر روی حماس فشار می‌آورد و شما مطمئن باشید كه حماس می‌تواند نه تنها برای 33 روز بلكه چند ماه مقاومت كند.
زعیتر با تاكید بر اینكه در مقابل، دشمن صهیونیسم به دنبال پایان دادن به این مسئله است، تصریح كرد: دلیل آن هم این است كه از حملات هوایی به جایی نرسیده‌است.
معاون نماینده حزب الله لبنان در ایران اضافه كرد: همان طور كه سیدحسن نصرالله در جنگ 33 روزه فرمود كه ما منتظر جنگ زمینی هستیم، حماس هم منتظر نبرد بر روی زمین است.
وی ادامه داد: حماس به لحاظ نظامی موفقیت‌های خوبی داشته و موشك‌هایش به "عسقلان" و نزدیكی "تل‌آویو" رسیده‌است.
زعیتر با طرح این مسئله كه در حال حاضر چگونه كشورهایی را كه خوابند، بیدار كنیم. افزود: ما دانشجو و طلبه هستیم و باید متناسب با تخصصمان در راه بیداری مردم در كشورهای عربی و اروپایی فعالیت كنیم.