جنگ روانی صهیونیست‌ها علیه مردم بیگناه غزه

خبرگزاری فارس: رژیم صهیونیستی به منظور هراس‌افكنی بین مردم و كاهش كنترل حماس بر نوار غزه با مردم این منطقه تماس‌های تلفنی برقرار كرده و آنها را تهدید به بمباران می‌كند.


به گزارش فارس به نقل از روزنامه انگلیسی "تایمز"، به هنگام بمباران نوار غزه ارتش رژیم صهیونیستی در راستای جنگ روانی خود و هراس افكنی‌ بین ساكنان غزه اقدام به برقراری تماس‌های تلفنی با مردم كرده و به آن‌ها در پیام‌های مختلف گفته است: آماده بمباران باشید.
بر اساس این گزارش، تماس‌های تلفنی از این قبیل این روزها در نوار غزه رایج شده است كه نوعی جنگ روانی برای به هم زدن كنترل حماس بر غزه است.
"لیندا القیس"، میكروبیولوژیست ساكن غزه گفت: این‌ها همه جنگ‌های روانی بوده و برای هراس‌افكنی بین مردم به كار می‌روند.
این در شرایطی است كه سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی از اظهار نظر در این باره امتناع كرده است.
نكته‌ای كه در این پیام‌ها وجود دارد این است كه در آن هیچ پیشنهادی برای یافتن پناهگاه و راه نجات ارائه نمی‌شود و هدف صرف آن ایجاد وحشت بین مردم بیگناه است.
استفاده از شیوه‌های وحشیانه و همه‌جانبه در حملات علیه مردم بیگناه نوار غزه در شرایطی است كه سران كشورهای عربی سكوت ننگینی را اختیار كرده‌اند.
سران مصر نه تنها مرزها و گذرگاه را به روی زخمی‌شدگان و مردم غزه بسته‌اند بلكه در نهایت بی‌انصافی و ناجوانمردی از مبارزان فلسطینی خواسته‌اند به حملات راكتی خود علیه رژیم صهیونیستی پایان دهند.
این درخواست رهبران مصر در شرایطی است كه حملات ارتش صهیونیست‌ها به نوار غزه بیش از 420 شهید بر جا گذاشت.