اصابت موشك‌های مقاومت اولمرت را راهی "پناهگاه" كرد

خبرگزاری فارس: هنگام بازدید ایهود اولمرت نخست وزیر مستعفی رژیم صهیونیستی از شهرك صهیونیست‌نشین "بئرالسبع" ، این شهرك هدف موشك‌های رزمندگان مقاومت اسلامی قرار گرفت و وی به پناهگاه انتقال یافت.


به گزارش فارس، روزنامه صهیونیستی "معاریو " نوشت: ایهود اولمرت نخست وزیر اسرائیل بر اثر اصابت دو فروند موشك به منطقه "بئرالسبع" به پناهگاه رفت.
به نوشته این روزنامه، ایهود اولمرت دیروز در هنگام بازدید از منطقه بئرالسبع هدف دو فروند موشك نیروهای فلسطینی قرار گرفت و به پناهگاه رفت.
چند روز پیش نیز هنگام بازدید شمعون پرز، رئیس رژیم صهیونیستی از شهرك صهیونیست‌نشین "عسقلان" ، این شهرك هدف موشك‌های رزمندگان مقاومت اسلامی قرار گرفت و وی به پناهگاه انتقال یافت.
در پاسخ به تداوم حملات رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه، رزمندگان مقاومت دیروز همچون روز گذشته مناطق مختلف سرزمین‌های اشغالی را هدف حملات موشكی خود قرار دادند.
رزمندگان مقاومت فلسطین پنجشنبه با پنج فروند موشك منطقه "اشكول" در نقب غربی را هدف قرار دادند.
ارتش رژیم صهیونیستی نیز به اصابت این موشك‌ها به منطقه اشكول در نقب غربی اعتراف نمود اما اعلام كرد كه این حمله تلفات یا خسارت‌های مالی به بار نیاورده است.
ارتش رژیم صهیونیستی همچنین اعلام كرد كه دو فروند موشك در منطقه النقب غربی و نزدیك شهر "بئرالسبع" اصابت كرده است
گردانهای عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس)نیز دیروز برای اولین بار یك پایگاه نظامی صهیونیستها را هدف حملات خود قرار داد.
القسام در بیانیه خود تاكید كرد كه برای اولین بار پایگاه هوایی "حتسریم" را كه بزرگترین پایگاه هوایی رژیم صهیونیستی در جنوب سرزمین‌های اشغالی است با موشك "گراد" هدف گرفته است.
نیروهای مقاومت فلسطین دیروز بیش از 40فروند موشك به سمت مناطق مختلف سرزمین‌های اشغالی از جمله منطقه "اشكول" در نقب غربی شلیك كردند.
شلیك این موشك‌ها ترس و وحشت در میان صهیونیست‌ها ایجاد كرده به طوری كه مدارس و دانشگاهها در دو شهر بئرالسبع و سدیروت تعطیل شد.
صهیونیست‌ها همچنین از ترس موشك‌های كاتیوشا و گراد نیروهای مقاومت اسلامی كه كابوس جنگ لبنان را برای آنها تداعی می‌كند از خانه‌های خود خارج نمی‌شوند و همیشه در وضعیت ترس و نگرانی قرار دارند.
این در حالی است كه تاكنون رژیم صهیونیستی موفق به متوقف كردن این حملات موشكی نشده است.