رژیم صهیونیستی كرانه باختری رود اردن را كاملا بست

خبرگزاری فارس: وزارت جنگ رژیم صهیونیستی پنجشنبه شب اعلام كرد، كرانه باختری رود اردن را به مدت دو روز كاملا تحت محاصره خود در آورده است.


به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری شینهوا، ارتش رژیم صهیونیستی با صدور بیانیه‌ای اعلام كرد، محاصره كلی كرانه باختری رود اردن كه "ایهود باراك" وزیر جنگ رژیم صهیونیستی دستور آن را صادر كرده است از نیمه‌شب پنجشنبه به اجرا در آمد و تا شنبه شب ادامه خواهد داشت.
"شیمون كورن" رئیس پلیس منطقه شمال فلسطین اشغالی در نشست پنجشنبه شب با بیست تن از سران جامعه اعراب فلسطین اشغالی گفت نیروهای پلیس با قانونشكنان برخورد خواهند كرد.
در هفتمین روز حملات وحشیانه رژیم‌صهیونیستی به نوار غزه، 420 فلسطینی از جمله "نزار ریان" یكی از رهبران بلندپایه حماس شهید و یك هزار و 180نفر دیگر مجروح شدند.
از آغاز تهاجم هوایی رژیم صهیونیستی به نوار غزه كه از شنبه آغاز شد، هزاران عرب فلسطین اشغالی و مردم كشورهای مختلف در اعتراض به اقدام وحشیانه رژیم صهیونیستی دست به تظاهرات زدند.
این در حالی است كه تظاهرات اعتراص آمیز مهمی در كرانه باختری رود اردن برگزار شد و درگیری میان شهرك‌نشینان صیهونیست و فلسطینیان افزایش یافته و موجی از احساسات ضد اسرائیلی سراسر كشورهای جهان را فرا گرفته است.
نیروهای پلیس و ارتش رژیم صهیونیستی نیز از بیم درگیری‌های خشونت‌آمیز به حال آماده باش در آمده‌اند.