پلیس رژیم اشغالگر صهیونیستی برای مقابله با تظاهرات فلسطینیان در بیت المقدس به حال آماده باش درآمد.
پلیس رژیم صهیونیستی درحالی برای سركوب فلسطینیان به حال آماده باش درآمد كه جنبش مقاومت اسلا می فلسطین حماس دیروز اعلام كرد : روز جمعه باید روز خشم نامیده شود.

سخنگوی پلیس رژیم صهیونیستی گفت : ما باید برای مقابله با فلسطینیان هزاران نیرو را در شرق بیت المقدس و روستاهای اطراف مستقر كنیم . وی افزود: ما قصدداریم به هر بهایی اجازه ندهیم فلسطینیان اقدام به برگزاری تظاهرات كنند.

حماس در بیانیه ای از فلسطینیان خواسته است بعد از اقامه نمازجمعه ازمساجد واقع در بیت المقدس و تمام مساجد كرانه باختری رود اردن راهپیمایی گسترده ای را آغازكنند. بنابراین بیانیه كه در پایگاه اینترنتی حماس منتشر شده است روزجمعه باید روزهمبستگی با مردم غزه و روزخشم در محكومیت جنایات و اشغالگری صهیونیست ها و شهرك سازی باشد.

خبرگزاری فرانسه به نقل از سخنگوی پلیس رژیم صهیونیستی افزود : تنها فلسطینیانی كه برگه هویت اسرائیلی در اختیارداشته باشند و بالا ی پنجاه سال سن داشته باشند می توانند در مراسم نمازجمعه در مسجدالا قصی شركت كنند.

ارتش رژیم صهیونیستی از سوی دیگر با انتشار بیانیه ای از محاصره كامل كرانه باختری رود اردن از نخستین ساعت روزجمعه خبر داد. قرار است این محاصره كامل 24 ساعت به طول انجامد.
یك مقام امنیتی فلسطین نیزاعلا م كرد ارتش رژیم صهیونیستی روزپنج شنبه نه فلسطینی رادرمنطقه الخلیل در جنوب كرانه باختری رود اردن دستگیركرد. در بین افراد دستگیر شده می توان به جمال جدی شهردار ، ساموآبسام زفیر، نماینده پارلمان فلسطین و عیسی جباری یكی از وزرای پیشین فلسطینی كه هر دو از اعضای حماس هستند اشاره كرد. این در حالی است كه یك سخنگوی نظامی رژیم صهیونیستی از رد یا تائید این خبر خودداری كرد.