دانشجویان خشمگین پاكستانی خواستار شدند:
دولت پاكستان علیه رژیم صهیونیستی قیام كند

 اتحادیه دانشجویان فلسطینی و سایر كشورهای عربی شاغل در دانشگاه‌های پاكستان با برپایی تظاهراتی گسترده از مردم و دولت پاكستان خواستند علیه رژیم صهیونیستی قیام كنند.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در حیدرآباد پاكستان‌، اتحادیه دانشجویان فلسطینی و سایر كشورهای عربی از جمله لبنان، سوریه، اردن، عمان و دانشجویان پاكستانی شاغل در دانشگاه‌های "سند جامشورو" در شهرستان حیدرآباد در ایالت سند پاكستان در اعتراض به حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی دست به تظاهرات زدند.
سخنرانان این تظاهرات كشتار عمومی مردم مظلوم فلسطین در چند روز اخیر را یكی از بزرگ‌ترین جنایات آمریكا و رِژیم اشغالگر قدس دانستند و اعلام كردند: این رژیم جنایتكار صهیونیست شصت سال پیش فلسطین را مورد اشغال قرارداد و مردم مظلوم فلسطین را به خاك و خون كشید.
دانشجویان نیز در این مراسم تأكید كردند: آمریكا همیشه از رژیم صهیونیستی حمایت می‌كند و نمی‌خواهد مردم مظلوم فلسطین هیچ زمانی آزاد شوند اما این خیال خام است و مردم این كشور را برای استقلال و آزادی از هیچ قربانی دریغ نخواهند كرد.
تظاهرات كنندگان پاكستانی اعلام كردند: خون شهیدان تاثیر دارد و اكنون گروه‌های مختلف فلسطینی مقاومت را نشان می‌دهند و امت اسلامی از این مقاومت اسلامی حمایت می‌كند.
همچنین تظاهرات كنندگان از مردم و دولتمردان پاكستانی تقاضا كردند كه آنان باید علیه رژیم اشغالگر قدس قیام كنند.