غزه نماد خیانت دوستان

خبرگزاری فارس: شاید سازش كاران عرب تلاش دارند مقاومت را وادار به تسلیم در برابر صهیونیست‌ها كنند اما نمی‌دانند كه مسلمانان فلسطین با اقتدا به فرزند رسول‌الله(ص) محرم امسال را به نابودی این رژیم و سازش‌كاران عرب تبدیل می‌كنند.


به گزارش خبرگزاری فارس، حمله رژیم غاصب صهیونیستی به مردم مظلوم غزه در شرایطی صورت گرفت كه این شهر یك‌سال و نیم است كه در محاصره كامل این رژیم به سر می برد و شرایط زندگی برای مسلمانان در نوار غزه دشوار شده است.
حملات ددمنشانه جنگنده‌های اف‌ 16 صهیونیست‌ها كه تاكنون 420 شهید و 1180 زخمی برجای گذاشته است و اكثر آنها كودكان و زنان فلسطینی می‌باشند، درحالی صورت گرفت كه سران كشورهای مصر، عربستان سعودی، اردن، امارات متحده عربی و كویت یك روز قبل از این حمله با عبور از كانال‌های امنیتی رژیم صهیونیستی و هماهنگی كامل با مقامات رژیم صهیونیستی به رام الله رفته و در جلسه‌ای محرمانه با محمد عباس رئیس تشكیلات خودگردان فلسطین جنبه‌های صلح اعراب با رژیم صهیونیستی را بررسی كردند.
برخی منابع رسانه‌ای و كارشناسان نیز بر این عقیده‌اند كه در این نشست محرمانه چراغ سبز سران برخی كشورهای عربی به رژیم صهیونیستی برای حمله به مردم بی دفاع غزه داده شد و همین امر عامل حمله وحشیانه جنگنده‌ای این رژیم به این شهر است.
به نظر می‌رسد كه از سران عرب از پشت به مردم غزه خنجر زدند. به رغم اینكه رژیم صهیونیستی حمله وحشیانه به غزه را دقیق به سران این كشورها و آمریكا اعلام كرده بود، با سكوت و دادن اخبار غلط به مردم بی‌دفاع غزه موجبات تلفات زیاد آنها را فراهم كردند. مصری‌ها در شبكه‌های تلویزیونی محلی خود گفته بودند اسرائیل قصد حمله ندارد و اگر هم داشته باشد روزهای شنبه حمله نمی‌كند.
مردم بی دفاع غزه نیز گفته‌اند كه مصری‌ها شایعه كرده بودند ما نمی‌گذاریم تجاوزی علیه غزه صورت گیرد و آنها روز شنبه چون روز مقدسشان است، حمله نمی‌كنند. این درحالی است كه روز عید كریسمس صهیونیست‌ها در غزع تبدیل به عزا شد، گویی محرم زودتر از هر كشوری امسال در غزه شروع شد.
نكته اساسی اینجاست كه اگر سازشكاران شریك در جنایات صهیونیست‌ها اطلاعات خود را در اختیار مردم غزه قرار می‌دادند . از ارائه كد‌های اشتباه به مردم مظلوم غزه خودداری می‌كردند، مردم خود را برای دفاع در مقابل این تجاوز ددمنشانه آماده می‌كردند.
اكنون همان سران دولت‌ها و سازمان‌های عربی با تشكیل اجلاس‌ها و ارسال پیام‌ها می‌خواهند از حاصل خون شهدای غزه در پیشبرد اهداف شیطانی خود یعنی تحقق شروط صهیونیست‌ها و بوش بهره برداری كنند و مقاومت را وادار به تسلیم و خضوع نمایند دریغ از اینكه نمی‌دانند این هدف خیالی باطل بیش نیست.
مقاومت اسلامی فلسطین با اینكه اهل تسنن هستند اما به امام حسین(ع) فرزند رسول الله اقتدا كرده‌اند و با شهادت خود محرم امسال را به نابودی رژیم صهیونیستی و شكست سازشكاران عرب تبدیل خواهند كرد.