تاكنون بر اثر حملات ددمنشانه نظامیان صهیونیست به باریکه غزه 422 نفر شهید و بیش از2020 نفر زخمی شده اند.
به گزارش شبکه خبر، باریکه غزه برای ششمین روز متوالی آماج حملات همه جانبه رژیم صهیونیستی قرار دارد . 

بر اثر حملات امروز 25 فلسطینی شهید و دهها تن زخمی شدند .

همزمان با گلوله باران ناوچه های رژیم صهیونیستی ، جنگنده های این رژیم مناطق مختلف غزه از جمله جبالیا و بیت حانون را بمباران كردند .

منازل ساكنان غزه و یك مدرسه از جمله مكان های بمباران شده بودند . 

اعضای یك خانواده ده نفری از جمله شهدا هستند . 

رییس دفتركمك های بشردوستانه سازمان ملل هشدار داد :
حملات پیاپی رژیم صهیونیستی به غزه ،بسته شدن نیروگاه اصلی این منطقه، پر شدن بیمارستان ها از زخمی ها و كمبود شدید مواد غذایی یك میلیون و پانصد هزار ساكن غزه را در وضع بحرانی قرار داده است .

آژانس امداد و اشتغال آوارگان فلسطینی (آنروا) اوضاع انسانی را در غزه فاجعه آمیز دانست و تاكید كرد بیمارستان ها از عهده درمان زخمی ها بر نمی آیند .

سازمان عفو بین الملل هم با ابراز نگرانی از احتمال حمله زمینی رژیم صهیونیستی به نوار غزه ارسال فوری كمك های بشردوستانه را به این منطقه خواستار شد . 

درهمین حال حملات موشكی مبارزان فلسطینی به شهرك های صهیونیست نشین،مقامات رژیم صهیونیستی را به اظهارات متناقض واداشته است . 

مبارزان فلسطینی در پاسخ به جنایات رژیم غاصب صهیونیستی پایگاه هوایی حتسریم و جند پایگاه نظامی رعیم را در جنوب فلسطین اشغالی با موشك هدف قرار دادند. 

نیروهای مقاومت همچنین ده ها موشك بهینه شده را به شهرك های صهیونیست نشین،اشدود،بئرالسبع ، عسقلان،سدیروت، مجدل و نقب شلیك كردند.

بنا به اعلام منابع خبری ،صدای مكرر آژیر در مناطق صهیونیست نشین شنیده می شود .

بر اثر این حملات 20 صهیونیست زخمی شده اند 

حملات موشكی مبارزان فلسطینی به بئرالسبع، این منطقه صهیونیست نشین را به شهر اشباح تبدیل كرده است و صهیونیست ها از بیم اصابت موشك های مقاومتفلسطین ، مدارس این شهر 200 هزار نفری را تعطیل كرده اند. 

اماكن عمومی خالی از سكنه و مغازه ها هم تعطیل است .

در حالی كه وزیر جنگ رژیم صهیونیستی بر ادامه حملات تاكید می كند،نخست وزیر مستعفی این رژیم می گوید : اسراییل طولانی شدن حمله به غزه را خواستار نیست