به گزارش شبكه خبر به نقل از واحد مرکزی خبر از رام الله، روزنامه صهیونیستی هاآرتص با اشاره به حملات هوایی جنگنده ها و بالگردهای آپاچی به مردم غزه نوشت : این خلبانان در حمله هوایی به غزه ،گویی در عملیات تمرینی هستند و بدون هیچ محدودیتی شهرها را بمباران می کنند. 

این روزنامه پرشمارگان صهیونیستی اذعان کرد: خلبانان جوان اسراییلی که بهترین جوانان ما هستند بر فراز غزه پرواز می کنند تا بدترین کارها را مرتکب شوند. 

هاآرتص افزود: خلبانان اسرائیلی در نخستین عملیات خود در "‌ شنبه سیاه " به جشن دانش آموختگی جوانان نیروی انتظامی و پلیس غزه حمله کردند و ده ها تن از این جوانان را به خاک و خون کشیدند سپس در روزهای بعد یک مسجد را مورد حمله قرار دادند و پنج دختر از خانواده بعلوشه را کشتند که یکی از آنان تنها چهار سال سن داشت ، آنگاه یک پایگاه پلیس را هدف قرار دادند و یک پزشک زن را بشدت زخمی کردند که اینک در بیمارستان شفا در کما به سر می برد ؛ بیمارستانی که سرشار از جنازه و زخمی شده است. 

آنگاه یک دانشگاه را هدف قرار دادند و خوابگاه دختران دانشجو را ویران کردند،سپس در آسمانی صاف و بدون هیچ گونه مقاومت هوایی به جولان دادن ادامه دادند.