بیانیه گردان‌های دانشجویی استشهادی «لبیك یا خامنه‌ای»
دانشجویان خواستار قطع فروش نفت به حامیان رژیم صهیونیستی شدند

خبرگزاری فارس: دانشجویان عضو گردان‌های استشهادی «لبیك یا خامنه‌ای» با صدور بیانیه‌ای خواستار قطع فروش نفت به حامیان رژیم صهیونیستی، تحریم كالاهای صهیونیستی، تغییر رویكرد صدا و سیما در دفاع از رسانه ملی و برگزاری فوری اجلاس كنفرانس اسلامی شدند.


به گزارش خبرگزاری فارس، متن بیانیه دانشجویان عضو گردان‌های استشهادی «لبیك یا خامنه‌ای» قوای محمد رسول‌الله كه ظهر امروز از لانه جاسوسی سابق آمریكا حركت كرده و در دانشگاه تهران تجمع‌ كردند، به شرح ذیل است: امروز، ‌ما دانشجویان بسیجی و غیرتمند، طلاب مجاهد و جان بر كف و مردم بیدار ایران اسلامی در كنار هم گرد آمده‌ایم و در سوگ كربلای غزه خون می‌گرییم. دل‌هامان آكنده از خشم، ‌خروش، ‌تنفر و انزجار از این كافرحربی، ‌رژیم جعلی و غاصب اسراییل است و با مشت‌های گره كرده فریاد مظلومیت فلسطین در خون نشسته را به گوش مردم دنیا می‌رسانیم و از پای نخواهیم نشست تا انتقام تمام ظلم و ستم‌هایی كه بر امت اسلام می‌رود را از صهیونیسم فاسق و حامیان غربی و خودفروخته عربی‌اش بازستانیم و نخواهیم گذاشت در كربلای غزه عاشورا تكرار شود و ما نیز همچون كوفیان نیستیم كه حسین زمان را تنها و ندای "هل من ناصرش" را بی‌لبیك گذاریم.
دیروز پاسخ فریاد مظلومیت مسلمان بوسنی، افغانستان، ‌عراق و لبنان سكوت سران بی‌غیرت و خودفروخته رژیم‌های عربی بود و امروز پاسخ مظلومیت غزه‌ به خاك وخون كشیده شده، نه تنها سكوت نیست بلكه حمایت و همدستی سران خائن كشورهای عربی است.
هان ای مسلمانان جهان! چشم امید زنان وكودكان مظلوم فلسطین به چشمان پراشك و مشت‌های گره كرده‌ شماست تا با كوبش و غرش انقلابی چهار ستون هیكل نحس رژیم‌های عرب منطقه و جسم فرسوده و مضمحل اسراییل را به لرزه درآورده و این غده‌ی سرطانی را از صحنه‌ روزگار محو كنید.
اكنون در راستای پاسخ به ندای رهبر معظم انقلاب‌، حضرت آیت الله امام خامنه‌ای مبنی بر "دفاع به هر نحو ممكن از مردم غزه"،‌ ما آمادگی خود را برای جهاد در عرصه‌های فكری،‌ سیاسی و رسانه‌ای اعلام می‌داریم و با یك اشاره رهبرمان،‌ جان بر كف نهاده و تا آخرین قطره‌ی خون ایستادگی خواهیم كرد.
در پایان ضمن دعوت مسوولان محترم به ادای وظایف خود در قبال كلام رهبری، ‌مطالبات خود را به این شرح اعلام می‌داریم:
1 ـ قطع كامل روابط سیاسی و مراودات اقتصادی با حامیان غربی و عربی رژیم صهیونیستی به ویژه رژیم ننگین حسنی مبارك.
2 ـ اخراج سفیران كشورهای حامی رژیم صهیونیستی و كشورهای عربی خائن از ایران اسلامی و فرا خواندن سفیران كشورمان از این كشورها.
3 ـ قطع فروش نفت به حامیان غربی رژیم صهیونیستی.
4 ـ تحریم كالاهای صهیونیستی به ویژه نستله، ‌كوكاكولا و پپسی از سوی وزارت بازرگانی.
5 ـ تغییر رویكردهای صداوسیما و ادای تكلیف متناسب با دستور مقام عظمای ولایت در دفاع رسانه‌ای از مردم مظلوم غزه.
6 ـ برگزاری فوری اجلاس كنفرانس اسلامی و تصمیم‌گیری عملی بر نجات غزه و اخراج هم‌پیمانان عربی رژیم صهیونیستی از این سازمان."