با صدور فتوا:
رئیس کمیته فتوای الازهر خواستار حمله نظامی به اسرائیل شد
تهران _رئیس کمیته فتوای الازهر مصر اعلام کرد؛ بر همه مسلمانان و اعراب واجب است ، به اسرائیل حمله نظامی کنند و تمام صهیونیست هایی که در صحنه جنگ حضور دارند را بکشند.
شیخ عبدالحمید الاطرش امروز با صدور فتوا تاکید کرد که بر مردم و رهبران کشورهای عرب واسلامی واجب است تا رژیم صهیونیستی را مورد حمله نظامی قرار داده و مجاهدین فلسطینی را به اسلحه ، پول و انواع کمک تجهیز کنند.
به گزارش چهارشنبه شب گروه اخبار صوتی و تصویری ایرنا به نقل از رسانه های منطقه، شیخ الاطرش در فتوای روز چهارشنبه خود با تاکید بر وجوب گشودن گذرگاههای مرتبط با غزه نه فقط برای رفت و آمدهای انسانی بلکه حتی برای ورود سربازان واسلحه جهت پشتیبانی از مجاهدین در غزه خاطر نشان کرد که هرگونه کوتاهی در این زمینه پشت کردن به دین خدا است .
وی افزود : بر مسلمانان جهان است که همه باهم رژیم صهیونیستی را همچنان که در جنگ اکتبر 1973 مورد حمله قرار دادند با تمام توان مورد حمله نظامی قرار دهند.
شیخ الاطرش بااعلام اینکه خون مسلمانان عزیزتر از خون یهودیان است و بر ضرورت کمک وپشتیبانی سایر مسلمانان از برادران فلسطینی خود تاکید کرد وگفت که زور فقط زبان زور می فهمد .
رئیس کمیته فتوای الازهر تاکید کرد؛ اسرائیل از نگاه مسلمانان میدان جنگ است و تمامی اسرائیلی هایی که در میدان جنگ حضور داشته باشند، باید کشته شوند.
منبع:http://www4.irna.ir/View/FullStory/?NewsId=285849