میراحمدی با تاكید بر ادامه اعتراضات دانشجویی به جنایات غزه:
دانشجویان از ورود به سفارتخانه‌ها امتناع كنند

خبرگزاری فارس: مدیر شورای اطلاع‌رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: دانشجویان ضمن حضور در صحنه و تداوم اعتراضات به ویژه مقابل سفارتخانه‌ها، به واسطه پیمان‌های بین‌المللی مجاز به ورود به دفاتر و ساختمان‌ها نیستند، اما اعتراضات خود را هرچه در توان دارند اعلام كنند.


به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، میراحمدی كه به عنوان نماینده نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها بعدازظهر امروز در جمع دانشجویان عضو گروه‌های استشهادی "لبیك یا خامنه‌ای" حضور یافته بود، تصریح كرد: شما فرزندان معنوی رهبر بزرگوار، با هوشیاری و موقعیت‌شناسی و حضور مستمرتان در این روزها قدم بسیار بلند و ارزشمندی را برداشتید و اتفاقی كه این روزها در جهان اسلام درحال وقوع است با پیام بسیار معنادار مقام معظم رهبری تقریبا خنثی شدند.
وی با بیان اینكه لازم است صدا و سیما بیش از آنكه تاكنون انجام داده به تحلیل پیام تاریخی مقام معظم رهبری بپردازد، افزود: استفاده از واژه‌هایی مانند "كفار حربی" و "منافقان امت" بسیار معنادار است.
مدیر شورای اطلاع‌رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها خطاب به دانشجویان با اشاره به اینكه آنچه كه تاكنون انجام دادید و این حضور چند روزه و اعتراضات و فریادها بسیار ارزشمند است، تاكید كرد: باید ضمن حضور در صحنه و تداوم اعتراضات به ویژه در مقابل سفارتخانه‌های كشورها با هوشیاری كامل، توجه داشته باشید كه به واسطه پیمان‌های بین‌المللی و معاهدات بین‌المللی هیچ كس از عزیزانی كه به تبعیت از مقام معظم رهبری به صحنه آمده‌اند، مجاز به ورود به دفاتر و ساختمان‌ها نیستند، اما دانشجویان اعتراضات و انتقادات خود را هرچه در توان دارند اعلام كنند.
وی ادامه داد: همچنین بین دانشجویان با نیروهای انتظامی و مجموعه‌هایی كه وظایف خود را انجام می‌دهند، درگیری بروز ندهد و در عین حال از مسئولان خواست كه سعه صدر بیشتری به خرج داده و رعایت حال دانشجویان را بكنند.
به گزارش فارس دانشجویان تجمع كننده در مقابل سفارت اردن بعد از این سخنرانی با شعارهای "ای رهبر آزاده، اطاعت اطاعت" و "بالروح بالدم نفَدیكَ یا خامنه‌ای" تجمع خود را در مقابل این سفارتخانه پایان دادند.