سخنگوی كمیته‌های مقاومت در گفتگو با فارس:
نبرد واقعی با صهیونیست‌ها هنوز آغاز نشده ‌است

خبرگزاری فارس: سخنگوی رسمی كمیته‌های مقاومت مردمی فلسطین با اعلام اینكه مقاومت در وضعیت خوبی به سر می‌برد و آماده مقابله با جنگ تروریستی صهیونیست‌ها علیه ملت فلسطین است، تاكید كرد: نبرد واقعی با صهیونیست‌ها هنوز آغاز نشده‌ است.


"ابومجاهد" در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در غزه تاكید كرد: مقاومت در وضعیت خوبی به سر می‌برد و آماده مقابله با جنگ تروریستی همه جانبه صهیونیست‌ها علیه ملت فلسطین در نوار غزه باعزت و پایدار است.
وی تاكید كرد: نبرد واقعی با صهیونیست‌ها هنوز آغاز نشده‌است و دشمن از رویارویی با مبارزان فلسطینی فرار می‌كند.
سخنگوی كمیته‌های مقاومت مردمی فلسطین خاطرنشان كرد: مقاومت با شلیك موشك به اهداف صهیونیستی بخشی از ظلم صهیونیست‌ها و حامیان آنها به سركردگی كشور شرور موسوم به آمریكا علیه ملت فلسطین را پاسخ می‌دهد.
وی تصریح كرد: تجاوزگری وحشی صهیونیست‌ها علیه كودكان، زنان و شهروندان بی‌پناه فلسطین در خانه‌ها، مساجد، موسسات آموزشی و اطلاع رسانی چهره كریه و عقیده فاسدشان مبتنی بر كشتار هریك از فلسطینیان در سرزمین مقدس خود را برملا می‌كند.
ابومجاهد تاكید كرد: نبرد واقعی هنوز آغاز نشده‌است و دشمن صهیونیست از رویارویی از طریق بمباران وحشیانه و هدف قراردادن شهروندان و نهادهای مجتمع مدنی فرار می‌كند اما با این حال، هواپیماهای دشمن نتوانسته است از شهرك‌های صهیونیست‌نشین حفاظت كند.
وی گفت: عقیده‌ای كه بر مبنای آن رژیم صهیونیستی ایجاد شد، یعنی نظریه امنیت شخصی یا جنگ در سرزمین دشمن مورد تهدید قرار گرفته است و مقاومت امروز با موشك‌های خود بیش از یك میلیون صهیونیست را در شرایط جنگی و بیم و هراس قرار داده و این موشك‌ها زندگی صهیونیست‌ها را در سه شهر اصلی رژیم صهیونیستی و دهها مجتمع شهرك نشین صهیونیستی در مركز و جنوب فلسطین اشغالی فلج كرده است.
سخنگوی كمیته‌های مقاومت مردمی به ملت مجاهد نوار غزه برای حمایت و پیشتیانی عظیم خود از گزینه مقاومت و پایداری اسطوره‌ای در مقابل ماشین جنگی رژیم صهیونستی درود فرستاد.
وی همچنین به امت‌های عربی و اسلامی كه برای یاری رساندن به ملت فلسطین و همبستگی با آنها در راه مقابله با جنگ صهیونیست‌ها به خیابانها آمدند، درود و تهنیت فرستاد و گفت كه رژیم صهیونیستی با این جنگ در تلاش برای پایان دادن به مسئله فلسطین و گزینه مقاومت و جهاد است كه گزینه ملت فلسطین و امت اسلامی به شمار می‌رود اما هرگز به هدف خود نخواهد رسید.